Šaty

Pohodlná dámská mikina v prodloužené délce

Dámská pohodlná teplá mikina v prodlouženém střihu. Lze nosit i jako teplákové šaty. Snadné oblékání přes hlavu. Nechybí kapsa na přední straně a funkční zip na kapse. Zapínání v horní části.

Cena v době recenze: 889 Kč

Šaty patří neodmyslitelně k ženám a dívkám každého věku. Jsou zkrátka symbolem ženskosti mnoha podob a mohou se nosit v každém měsíci roku. Stačí si vybrat vhodný model. Dají se obléknout na stovky způsobů.

Najít padnoucí střih

U šatů můžeme vybírat z různých střihů, barev, délek a materiálů. I když možná nepatříte k velkým fanynkám tohoto druhu oblečení, po nalezení toho ideálního střihu změníte názor. Správě vybrané šaty zvýrazní váš půvab.

Každému typu postavy sluší něco trochu jiného. Ze široké škály můžeme zmínit šaty áčkového střihu, splývavé, přiléhavé, pouzdrové, košilové, řasené, oversize, rovně střižené s postranními kapsami a mnohé další. Jiný kousek oblékneme na ples, jiný zase v létě na procházku po pláži.

A jaký materiál?

V zimě vsaďte na teplejší materiály, hitem jsou například mikinové šaty, které se hodí i k legínám. V létě zase potřebujete volnější střih a lehký materiál. Korpulentnějším dámám prospějí decentnější barvy a jemné vzory. Někomu budou slušet maxi šaty, jiné dámě zase prokážou službu vkusné mini šaty. Říká se, že jedním ze základních pilířů dámského šatníku jsou malé černé. Jsou tím myšleny kratší černé šaty, které se dají vzít téměř při každé příležitosti. Podobu ale mohou mít jinou, pokud vám sluší a cítíte se v nich sama sebou.