Vesty

Vesty právem náleží k základům šatníku a v různých obměnách se neustále vracejí do módy. Dříve byly doménou pánských šatů, dnes je nosí ženy i muži. Pánové nosí vesty typicky pod sako v rámci obleků, na podzim zase třeba prošívané vesty přes svetr. V rámci dámské módy je zde daleko více variant.

Vesta pro chladnější i teplejší dny

Když jde o vesty, nekladou se meze fantazii. Můžete je skvěle kombinovat a oživovat jimi váš outfit od jara do zimy. Nejvíce se vesty nosí na jaře a na podzim, skvěle je využijete také v mírnější zimě. Lehká vestička má své místo také v letním šatníku pro chladnější dny.

Mnoho střihů a stylů vest

Vesty mohou být prošívané, kabátkové, pletené, džínové, mikinové a další. Co se týká střihů, hitem jsou jak prodloužené vesty, tak i krátké vestičky do pasu. Zkrátka nosí se všechny délky. Záleží na vkusu, kombinování s dalšími kousky a také na postavě.

Vesty se dobře kombinují

Pod vestu si můžete vzít tričko, svetr, rolák, mikinu, šaty i košili. Sportovní vesty jsou hřejivými parťáky na výlety do hor i procházky parkem. S vestami se dá kouzlit a tvořit nápadité kombinace.

Moderní vesty hřejí a nahrazují bundu, ale jejich tenčí varianty jsou spíše určeny pro image v rámci efektního vrstvení.